دکوراسیون تجاری مشهد برگرفته از سایت طراحی داخلی دکوزاسیون داخلی غرفه آرایی،غرفه نمایشگاهی ،طراحی واجرای غرفه درمشهدوتمامی کشور
طراحی داخلی شرکت فروشنده اسباب بازی
پس از فروش قابل توجه محصولات کمپانی دیزنی، مدیران این شرکت تصمیم گرفتند تا فضای کار شرکت را گسترش دهند. در نهایت این کار به "کلایو ویلکینسون" طراح داخلی سپرده شد.

او پس از بازدید از شرکت، ایده ی بسیار جالبی را به مدیران شرکت ارائه داد. او پیشنهاد داد تا فضای جدید کار در انباری بزرگ و بلااستفاده شرکت طراحی شود.

او همچنین پیشنهاد داد تا از قطعات بزرگ و بلوک های اسباب بازی برای طراحی فضای داخلی و نمای خارجی ساختمان استفاده شود.قفسه بندی و پارتیشن ها از دیوارهای لانه زنبوری با ارتفاع نامنظم و محفظه های بسیار زیاد طراحی شد.در انتخاب مبلمان این شرکت نیز از طرح های خاص استفاده شد. این روش باعث سهولت بسیار بالا در اجرای کار، زیبایی بصری و تنوع رنگ های شاد در محیط، تقسیم بندی مناسب فضای کار بدون بسته شدن فضا و در نهایت موجب خلق محیطی منحصر به فرد شد.

 طراحی شاد و متفاوت این شرکت موجب افزایش بازده کارکنان نیز شد و این موضوعی بود که مدیران شرکت، چندین ماه پس از این تغییرات متوجه آن شدند.


 
 

منبع: سایت خبری معماری نیوز

نظر دکورست

اگر یه فکری هم برای سقف میشد بهتر بود

 

.